O společnosti

HSC Industry, spol. s r.o., TrmiceHSC Industry je obchodní a servisní organizace, která vznikla v roce 1998 převzetím původní firmy Hofman Servis Centrum 3M, založené v roce 1993.

Na trhu veterinární medicíny působíme od roku 1995, kdy jsme začali dodávat první vzduchové vrtačky veterinárním chirurgům. V současné době jsme rozšířili sortiment o implantáty a nástroje pro speciální veterinární chirurgii.

HSC Animal je divizí této společnosti s novým zaměřením pouze na veterinární medicínu. Rozvoj trhu již vyžadoval specializaci na tento segment pro zkvalitnění služeb.

Kvalitní značkový servis

HSC Industry navazuje na kvalitní značkový servis poskytovaný společnosti 3M a vytváří tak vhodnou podporu prodeje pro nově vznikající obchodní aktivity firmy.

V oblasti prodeje zdravotnické techniky nabízíme sortiment poháněných instrumentů – vrtačky, frézy, pily pro ortopedii, traumatologii, a neurochirurgii malých zvířat. Pohonem těchto nástrojů může být stlačený vzduch, baterie, elektřina nebo mechanický převod. Samozřejmostí je nabídka spotřebního materiálu k těmto instrumentům – oleje, pilky, vrtáky a frézy.

HSC Industry, spol. s r.o., TrmiceZáruční a pozáruční opravy

V servisní činnosti zajišťujeme záruční a pozáruční opravy pro 3M a Linvatec. Servis poskytujeme i dalším smluvním partnerům na jejich zdravotnickou techniku. Technická úroveň pracovníků servisu je zajišťována pravidelným školením v zahraničních servisních centrech u výrobců zdravotnické techniky.

Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:

Poznámka:

povinné údaje


[ ^ nahoru ^ ]